Paulina i Paweł: dla nas najważniejsze było, aby zespół weselny grał muzykę, która będzie się podobała naszym znajomym. Doszliśmy do wniosku, że starsi i tak nie będą bawić się na parkiecie tak dużo jak młodsi, więc postanowiliśmy ustawić muzycznie wesele pod naszych znajomych. Dla nas dobrym zespołem, był zespół,k który grał rocka. Długo szukaliśmy kapeli, która mogłaby obstawić całe wesele tylko rockowymi utworami, ale na szczęście udało się nam i wesele wspominamy świetnie. My i nasi znajomi bawiliśmy się pierwszorzędnie, a dla starszych zespół też zagrał kilka setów, więc nie narzekali ostatecznie.

Wiktoria i Marek: na stałe mieszkamy w Wielkiej Brytanii, tam też mamy swoje mieszkanie, swoich znajomych i ogólnie całe życie. Dlatego też gdy organizowaliśmy wesele, wiedzieliśmy, że znaczna część gości będą to Anglicy. Zależało nam, więc na zespole, który będzie miał taki repertuar, który zadowoli zarówno naszych rodziców, ciotki i wujków, naszych rówieśników, jak i naszych brytyjskich gości. Szukaliśmy więc zespołu, który wykonywałby także utwory po angielsku. Udało nam się w końcu znaleźć zespół - zespół na wesele kraków. To był świetny wybór, bo chwalili ich zarówno nasi angielscy goście, jak i cała rodzina. Poza tym panowie byli bardzo kontaktowi i łatwo doszliśmy do porozumienia i ustalenia wszystkich szczegółów.

 

 

Lidia i Ksawery: musimy przyznać, że my ze swojego zespołu na weselu byliśmy bardzo niezadowoleni. Polecił nam ich znajomy, bo jego kumpel był gitarzystą w tej orkiestrze, dostaliśmy zniżkę dzięki tej znajomości, ale prawdę powiedziawszy wolelibyśmy zapłacić więcej, gdybyśmy wiedzieli, że tak będzie wyglądało ich granie na naszym weselu. W zasadzie sam repertuar oraz jakość wykonania były nie najgorsze, jednak długość przerw jakie robił zespół pomiędzy jednym wyjściem na scenę, a drugim była ogromna. Dodatkowo panowie w przerwach sobie popijali, co skończyło się tak, że na samym końcu nie do końca zgrywały się im instrumenty. Jednym słowem koszmar.

Maria i Mateusz: dla nas dobry zespół weselny to taki, który potrafi poderwać gości do zabawy. Nieważne czy zrobią to przy pomocy muzyki, zachęcania czy rożnych zabaw angażujących gości. W każdym bowiem przypadku goście są na parkiecie i się na nim dobrze bawią, a oto przecież chodzi w weselach – by były one dobrą zabawą. A zespół weselny jest tą częścią wesela, której zadaniem jest zapewnianie rozrywki, jeśli zespół spełnia tą funkcję, dla nas oznacza to, że jest to dobry zespół weselny.